Tsumami Zaiku Kanzashi Ventilátor Sakura sponka do vlasů Tradiční Japonské Květinové Styl Střapce Kimono Příslušenství Gejša Ručně Cosplay informace o Produktu Styl: Čínský styl Galerií Produktů,

Doprava

Po potvrzení platby, bude Zboží dodáno do 10, pracovat dnů.

Dodací Doba Cca:15-30 dní Spojené Státy, přepravní čas je krátký.

To je mezinárodní ekonomika dopravy, které trvá až 8 týdnů.

Vezměte prosím na vědomí, dodací lhůta dána ebay je jen odhad a může se lišit v závislosti na vzdálenosti od Číny, jakož i celní předpisy.

Podmínky Prodeje

Transakce nezahrnuje žádné Dovozní Daň / Clo / DPH / Brokerské Poplatky / Manipulační Poplatky.

To je výhradní odpovědností kupujícího. Pro více informací o sazbu daně,

prosím, zkontrolujte, zda s místními zvyklostmi oddělení před nákupy

O Nás

- 9:00 hod. do 6:00 hodin (GMT +8) od pondělí do soboty A naše kancelář je uzavřena v neděli a o svátcích omlouváme se za pozdní odpověď během prázdnin doufám, že si můžete pochopení. díky za vás sponzorovat a podporu ! Kontaktujte Nás, Pokud máte něco problém, prosím, kontaktujte nás, budeme vám pomoci. když jste obdrželi položky nejsou spokojeni s nákupy, prosím, don ' t snadno nám negativní nebo neutrální zpětnou vazbu,to nemůže vyřešit problémy. Prosím, kontaktujte nás do 7 dnů od obdržení položky, Budeme poskytovat perfektní servis. Nejlepší služby pro zákazníky je náš největší cíl .

Štítky: gejša kimono, fanoušek japonské, hanfu ženy, červený střapec, artfx j, tengu, japonské kanzashi, kimino, japonsko gejša ventilátor, japonské ženy videa.

Pohlaví ŽENY
Typ Položky Pokrývky hlavy
Materiál Kovové
Znaky ŽENY
Velikost One Size
Speciální Použití Kostýmy

Přidat recenzi

Tsumami Zaiku Kanzashi Ventilátor Sakura Sponka Do Vlasů Tradiční Japonské Květinové Styl Střapce Kimono Příslušenství Gejša Ručně Cosplay

Doplňující informace

Cena:185.88 Kč

Kategorie:Dámské Kostýmy

SKU: w11322

Recenze: