MR9088 Multifunkční hrnec Elektrický horké hrnce grilování sporák Domácnosti pánev 2.5 L kapacita 220v 1400w 1ks

fotografie ukazuje :

balení seznam

Název: Multifunkční Hrnec

Model: MR9088

Produktové číslo:GL1350

Napětí: 220V

Výkon: 1400W

Kapacita: 2.5 L

Tělo materiál: kov

Způsob ovládání: mikropočítač

LCD displej:ne

Smart typ: nepodporuje inteligence

Anti-dry funkce: Ano

Načasování funkce: žádná

Spokojenost Zákazníků:

Pokud zvolíte "prodávající způsob dopravy"(368.42 usd), pomůžeme vám zajistit přepravu po moři a doručení na vaši nejbližší přístav!

V případě přepravy po moři, po příjezdu určení přístav, kupující muset zaplatit určení přístavních poplatků (např. poplatků za manipulaci v terminálu, dokumenty, poplatky, skladovací poplatky, ect), daňové udělat, celní odbavení a vyzvednutí zboží.

Pokud si vyberete DHL / ARAMEX/ FEDEX,TNT ,UPS, ATD, pomůžeme vám zařídit zásilku prostřednictvím mezinárodní expresní a dodání přímo na vaši adresu(SLUŽBA DVEŘÍ KE dveřím)!

1)V zájmu ochrany vašich položek a vyhnout se jakékoli škody z přepravní proces, Když obdržíte balíček, Kupující by měl zkontrolovat balíčku / zboží pečlivě před podpisem převzetí zboží.

Pokud tam jsou nějaké škody, prosím, kontaktujte vaše místní ARAMEX / DHL / Fedex se zeptat stížností a reklamací, NEBO prosím, kontaktujte nás, do 24 hodin.Pak se fotografie pro poškozené stroje a balíček, okamžitě poslat zprávu na nás, my vám pomůže opravit problémy.

3)pokud máte nějaký problém, o produktu, nebo lodní dopravy, Prosím, dejte nám příležitost vyřešit jakýkoliv problém. Chápeme obavy a frustrace můžete mít, a bude dělat naše snaha vyřešit otázky.

4)vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro náš obchod, Pokud jste spokojeni s naším produktem a naše serveru ,po potvrzení této objednávky, Prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězd, budeme vám "PERFEKTNÍ 5 HVĚZD",

Když jste kurz přepravní doby součástí vezměte prosím mezinárodního tranzitu v úvahu. Vaše uznání, bude nás jistější, jak rozvíjet podnikání a sloužit vám lépe.

Štítky: sr2ez, squier, pánev, desky, vousy růst, multifunkční elektrický gril pánev, včelí dveře, mrzutý, multifunkční pánev, multifunkční elektrická zástrčka, elektrická multifunkční pánev.

Značka LZHZXY
Název produktu Multifunkční Hrnec
Příslušenství Další
Výkon (W) 1400W
Materiál Těla Kovové
Způsob Ovládání Mikropočítač
Anti-dry funkce Ano
Smart typ Nepodporuje Inteligence
ČÍSLO VÝROBKU GL1350
Napětí (V) 220V
Načasování Funkce NIC
Kapacita Pracovní Mísy (Pohár) 2.5 L
Funkce Multifunkční Hrnec
Certifikace Další

Přidat recenzi

1ks Multifunkční hrnec Elektrický horké hrnce grilování sporák MR9088 Domácnosti pánev 2.5 L kapacita 220v 1400w

Doplňující informace

Cena:3 068.62 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w11317

Recenze: