Vítejte v našem obchodě vybrat více produktů: Video Telefon Zvonek Intercom Systém, Aby Váš Domov v Bezpečí!

Když někdo stiskněte tlačítko na venkovní jednotce, video dveřní telefon intercom bude aktivní vnitřní monitor, monitor se zapne, ringu a ukázat video . Můžete vidět, kdo je mimo, Pak můžete stisknout tlačítko"interkom" tlačítko na monitoru mluvit s lidmi venku, odemknout zámek a stiskněte tlačítko "interkom" tlačítko znovu pro ukončení konverze. Můžete také sledovat situaci a poslouchat okolní zvuky, Když se nikdo stiskněte tlačítko zvonkové tlačítko, stačí stisknout tlačítko "sledovat" tlačítko a poté stiskněte tlačítko "interkom" tlačítko. Tento 2-way komunikace je levný a účinný způsob, jak mluvit s cizincem na dveře, aniž by ve skutečnosti otevření dveří.

Specifikace Vnitřní Monitor: Obrazovka: 7 palcový 16:9 LCD displej klíčové Rozlišení: 800 x 480 Kroužek: 24chord melodie kroužky Panel Materiál: ABS Instalace: Povrchová montáž vstupní napětí:AC 100-240V 50/60Hz Pracovní napětí:DC 15V Velikost:225 x 137 x 20 mm/8.8 x 5.4 x 0.8 inch Dveře Kamera: Horizontální rozlišení:700 TV Řádků Obrazový snímač:Barevný CMOS senzor Snímač Velikost:1/3,Vizuální úhel:90 IR Led: 4ks, auto on/off Panel Materiál: Hliníkové slitiny Instalace: Povrchová montáž Jednoduchý, 4 - vodič připojení, Velikost:145 x 55 x 40 mm / 4.9 x 1,9 x 1.5 inch Balení obsahuje: 1 x Vnitřní 7-Palcový barevný monitor (S montážní konzolou). 1 x Venkovní kamera s pláštěnka. 1 x Napájecí adaptér. 1 x Testovací kabel. 1 x 4-Core připojovací kabel. 1 x 2-Základní připojovací kabel. 1 x Bag šroubů. 1 x Manuál

IR pro Noční vidění, umožňuje vidět barevný obraz v noci

Toto video dveřní telefon přijímá jiný design. Venkovní jednotky vloží v inteligentní IR senzor, IR senzor může ovládat led diody podle osvětlení intenzita. V noci nebo při slabém světle stavu, led světla se automaticky zapne a umožňuje stále můžete vidět barevný obraz v noci. Ve dne, led světla se nezapne. To je skvělý design.

Venkovní kamera se připojuje s dešťovou důkaz kryt, aby se zabránilo vody a chrání venkovní fotoaparát před poškozením. Hliníkové Slitiny Panel prachotěsné, vodotěsné(IP65) můžete dát V dešti přímo

Elektrický zámek a vnitřní Odemknout, aby dům bezpečnější

Tento dveřní telefon může pracovat s 12V elektrický zámek, takže se můžete připojit elektrický zámek pro tento systém. Pomocí této funkce, nemusíte jít ke dveřím odemknout pro vaše hosty, stačí stisknout tlačítko odemknout na monitoru. To přinese velké pohodlí pro vás a vaše rodinné příslušníky.

( Tento elektrický zámek není součástí dodávky, pokud budete potřebovat, prosím, neváhejte nás kontaktovat. )

Aplikace

Tento dveřní telefon systém může být široce používán v Villa, kancelář, soukromý dům, a jiné místo, které potřebuje intercom. To není jen intercom systém, ale také domácí bezpečnostní systém.

Štítky: dveře míč fotoaparát, dveřní telefon video, dahua dveřní telefon, tunya video zvonek, amocam video intercom, dveřní telefon, dům intercom, Intercom, oem ip interkom, video doorbel.

Velikost Displeje 7
Řízení Přístupu Dálkové Ovládání
Odpovědi Na Režim Hands-free
Fotoaparát typ Snímače CMOS
Platí Rodiny/podlahy/vily/apartmány
Technologie Digitální
Moc 100V-240V
IP Kamera, Rozhraní No
Zvonek Ano
Samrt Doma Rozhraní Ano
Jméno Videotelefony / dveřní zvonek / video intercom
Značka AMOCAM
Zóna Vstup NIC
Pracovní utkání 1 vnitřní monitory + 1 venkovní kamera
Displej Barevný TFT-lcd 7 palcový
Původ KN(Původu)
Vodotěsné Ano
Instalace Montáž Na Zeď
Zorný Úhel (°) 90
Certifikace NIC
Noční Vidění Podpora infared noční vidění
Typ Připojení Pevné
Napájení EU/US/AU/UK Plug Volitelné
Usnesení 700TVL
Způsob Připojení Pevné
Typ Video intercom zvonek
Fotoaparát barva
Materiál Hliníkové slitiny / ABS panel
Kit Konfigurace Na jednom videotelefony
Velikost Snímače(Palce) 1/3
Displej Typ Obrazovky barva
Číslo Modelu 722D3

Přidat recenzi

7 Palcový Video Dveřní Telefon Intercom Systém hliníkové slitiny kamera Video zvonek pro Soukromé Vily, Domu, Kanceláře, Bytu

Doplňující informace

Cena:1 765.37 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w11278

Recenze: