HUIMEI-NEJLEPŠÍ VLAJKY ,JSI NEJLEPŠÍ PARTNER,WIN-WIN SPOLUPRÁCE!!! VÍCE NEŽ 20 KUSŮ DODÁVÁNY PROSTŘEDNICTVÍM UPS NEBO FEDEX!!!

1. Materiál: 100% polyester

2.Velikost:3x5ft,90 × 150 cm nebo na zakázku dle vašich požadavků.

3.Tisk:digitální tisk pro vnitřní a venkovní použití

4. Balení: Baleno v OPP Taška

5.Styl: bílá rukáv s 2 Mosazné Průchodky

6. Žádný vzor Vlajky přijmout zakázku, vítejte na kontakt!

7. Doprava:

8.Třeba můžeme popovídat on-line.

9.Jsme schopni navrhnout pro vás vzor. Platba

Můžeme přijmout ,T/T,alipay zde a Paypal.

Všechny hlavní platební karty jsou přijímány přes bezpečné ÚSCHOVY platby procesoru. Tuto službu zajišťuje, že platba je uvolněna pro dodavatele až po potvrzení uspokojivé obdržení vaší objednávky.

Zpětná vazba

Když obdržíte naše položka, a spokojeni s produkty a naše služby,jsme upřímně doufám, že se vám pronájem nám 100% pozitivní zpětnou vazbu s 5 startů,dáme vám 5 hvězdiček, jak zlepšit své třídy.

Pokud máte nějaký problém s předměty, prosím, kontaktujte nás, nebo poslat e-mail,před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu.Budeme se snažit v našich silách vyřešit problém.

Výnosy a Náhrady

Přijímáme vrátit, pokud změníte názor nebo položky, které mají nějaké výrobní problém do 7 dnů po obdržení balíčku, a kupující musí zaplatit za zpáteční lodní poplatek.

Vrátit zboží musí přijít s originální stav,použité,prané,bělené,obarvené,pomačkané nebo poškozené položky, nejsou přijatelné.

Poznámky na Daních

Žádné dovozní cla,daně nebo jiné poplatky, které ve vaší zemi nejsou zahrnuty v ceně položky nebo přepravní poplatky. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost, tak prosím zkontrolujte s vaší místní celní úřad, aby potvrdil, co tyto dodatečné náklady budou.

Štítky: pístní kroužky sada ktm, pístní kroužky 72 kostka, tričko unkle děda, wubble bubble 120 cm, dámské svetr retro, košile duch lov, dřevěná samolepka dítě, pístní sada yamaha r3, píst vw transpoter.

Typ TISKNOUT
Stožár Materiálu Bez Stožáru
Číslo Modelu HUIMEI-001
Vlajky A Bannery Materiál Polyester
Styl Závěsné
Použití Dekorace
Tkanina Polyester

Přidat recenzi

Vlastní anti homofobní vlajkou jakékoliv barvy vlastní žádným anti akční banner vlajka s 2 průchodky

Doplňující informace

Cena:130.64 Kč

Kategorie:Home Decor

SKU: w11265

Recenze: