Poznámka : Pokud jste obdrželi váš balíček, pokud máte nějaký problém, prosím, kontaktujte nás.

Řešení modulu Q:máte osvědčení pro zubní gel produkty? A: Ano, vážení, Naše a silikonové výrobky jsou: FDA a BPA Zdarma/ EN71-3/ Australský Standard Certifikát...... Q:Jak dlouho trvá, než pro zásilky, které obdrží po balíček je dodáván? A: DHL/ UPS/ Aramex asi 8-10 dnů. Fedex o 3-5 dnů. www.in-tuniky.cz Standardní Poštovné asi 25-45days. China Post Obyčejné Malé Paket Plus asi 45-60days. Q: máte továrnu? A: Ano, vážení, Máme nejvíce profesionální dentální želatina tým v Číně, a my jsme design a prodáváme naše vlastní výrobky. A jsme přijmout vlastní produkty, jako jsou značky přizpůsobení, dítě, personalizace, přizpůsobení, přizpůsobení produktu... Q ; Kdy můžeme přijímat zásilky? E-packet: o 25days Express: 8-10 dnů Fedex IP: 3-5 dnů www.in-tuniky.cz Standardní Doprava: cca 25dyas China Post Obyčejné Malé Paket Plus: 45-60days, Pokud víte více o použití a přizpůsobení zubní gel produkty, vždy se můžete nás kontaktovat a těšíme se na jednání od vás. Děkuji.

Štítky: suchý zip popruh nálepka, pásky na suchý zip, lepicí kulatý suchý zip, oprava kůže pohovka, kravata na suchý zip, cola kotník ponožky, šedá místnost, auto koberce držák, kulatý suchý zip, lepicí kobercové pásky.

Materiál PVC
Velikost 6cm
Číslo Modelu CJLJ20011302
barva Bílá, černá
Funkce Samolepící

Přidat recenzi

15PCS/nastavit Non-marking Zpět Pohovka Držák Self-adhesive Multi-purpose List Mat Anti-slip Double-sided Kolem Zipu Koberec Samolepky

Doplňující informace

Cena:104.68 Kč

SKU: w11261

Recenze: