>>>>Podrobnosti o položce 12 list vzor posilovna podlážku domácí cvičení mat patře cvičení jógy polštář pěna dlaždice ložnice, obývací pokoj plazí šití mat

Vlastnosti:

1. Snadná manipulace: Jednoduchá montáž vám umožní rychle sestavit fitness puzzle rohože a rohože. Jsou rychle připojen, snadno odstranit a přemístit, jednoduché a ploché, a povrch rohože je neklouzavé. A mat je, zvuková izolace, nárazuvzdorný, vodotěsný, tepelně izolované.

2.Poskytují Plnou Ochranu: Poskytují ochranu na kolena, ruce, záda, nohy, podlaha a sportovní vybavení.

3. Bez zápachu a Praktické: rohož je bez zápachu a může být použit bez mytí a chlazení. A to může být použita jako dětská hračka, nebo jako ozdoba. A to je non-toxické a bez zápachu, a může být použit bez mytí a chlazení. Je bezpečné používat.

4. Snadné skladování: silná podložka zabraňuje dítě od zranění, když sedí na to při hraní. A to může být také použit jako gymnastika mat v interiéru, což je výhodné pro skladování.

5. Odolné EVA Pěny: podlahových dlaždic, můžete vytvořit pohodlné a polstrované cvičení prostor pro podlahové pohybu. Rozložil je na zem, aby odolat chladné zemi, a můžete je použít k vytvoření velké podložce nebo dočasné lůžko pro spaní.

Specifikace:

Materiál: hustá EVA pěna

Velikost: dlaždice velikost - o 31*31*0.6 cm/12.20*12.20*0.24 v

Tip: pokrývá asi 12 čtverečních metrů, každý kus pokrývá asi 0.96 čtverečních stop

Vantage: snadné čištění, otřete vlhkým hadříkem a neutrálním mýdlem

Hmotnost: cca 50g/kus

Typ: klasické zámkové mat

Balení Seznam:

Zámkové Podlahové Rohože * 12 >>>>Položka Show

Štítky: systém domácí cvičení, podlaha tělocvičny, maple podlahy tělocvičny, shakti mat jóga rohože, kork jóga matný, velký jóga mat, ložnice nábytkem., mat sport, eva dlažba tělocvičně, jóga mat.

Tloušťka 15mm
Délka Other
Původ KN(Původu)
Dropshipping Podpora
Typ klasické zámkové mat
Velikost -
Číslo Modelu Posilovna Podlahové Rohože
Materiál husté EVA pěny

Přidat recenzi

12 List Vzor Posilovna Podlážku Domácí Cvičení Mat Patře Cvičení Jógy Polštář Pěna Dlaždice Ložnice, Obývací Pokoj Šití Mat

Doplňující informace

Cena:228.46 Kč

Kategorie:Jóga

SKU: w11259

Recenze: