Název

Nová TPS Snímač Polohy Škrticí klapky Pro N**issan Skyline R33 Série 2 S2 Rb25Det

Aplikace

PRO N**ISSAN SKYLINE R33 SÉRIE 2 RB25DET (To se nehodí R33 Series 1)

Specifika

Obnovit správnou plyn do vašeho vozidla s touto novou přímou výměnu Snímače Polohy Škrticí klapky,, TPS je klíčovou složkou pro vaše vozidlo je schopnost sledovat polohu škrticí klapky. To funguje tím, že pošle signál do řídicí jednotky motoru (ECU), takže řízení motoru vozidla může udržovat správné motoru funkce. Špatný nebo nefunkční snímač polohy škrticí klapky způsobí často kontrolovat rvice žárovka motoru, chybové kódy, ztráta energie, a nebo chudý/nepravidelné otáčky motoru. Vysoce Kvalitní OEM Náhradní Díl Uchycení a Kvalita Zaručena

Připravena pro Instalaci Přímo z krabice 1 x TPS SNÍMAČ POLOHY ŠKRTICÍ klapky .(100% Zbrusu Nové Nikdy Použity Nebo Instalovány)

Barva

JAKO NA OBRÁZKU

Poznámka: Žádné průvodce instalací jsou v ceně, doporučujeme vyhledat odbornou instalaci. Jakékoliv poškození během instalace nebude vrácena přijde se vším, co vidíte na obrázku. Prosím, aby 0.5-1 cm rozdílu vzhledem k ruční měření.(1 palec=2,54 cm), Prosím, zkontrolujte, zda obraz zápasy před nákupem. Barva skutečné položky mohou mírně lišit od seznamu obrázky v důsledku různých obrazovce počítače, díky za pochopení. Pro případné dotazy nebo speciální požadavky, jako je větší množství objednání, prosím, napište nám.

Sledování

Ano

Štítky: bldc elektromotor, rb26, duální tranzistor, sada 1jz gte, rb25, tu5jp4, rb25det sacího potrubí adaptér, 650B, rb25det, GMC.

Název Modelu 00-
Značka CSKS
Hmotnost Položky 0.8kg
sledování Ano
Posunutí 00-
Materiál Hliník
Typ Materiálu Hliník
Originální Čína
Ne. Válců 4 Válec
Položka Délka 14cm
Rok 00-
Externí Testování Certifikace ISO9001
Položka Výška 12cm
Šířka Položky 13cm
Hmotnost 0,8 KG
Typ Položky Ventilový Rozvod

Přidat recenzi

Nové Pro R33 RB25DET Před Čelem Sacího Potrubí Originální Škrtící klapky Adaptér Kit

Doplňující informace

Cena:313.82 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w11247

Recenze: