Prodej Ultrazvukové Kryoterapie Krása Zařízení LED Teplá Studená Kladivo Obličeje Zvedání Zpřísnění Vibrační Masážní strojek na Obličej, Tělo Lázeňské Nástroje Bod

Fusion Kůže je prémiová péče o pleť zařízení kombinuje 5 různých režimů pro Teplé A Studené masáže s sonic vibrace a LED světla ošetření k odstranění vrásek, jemných linek a bělení kůže.

Fusion Kůže Výtahem Péče je naše lázně grade anti-aging beauty přístroj navržen tak, aby rozšířit kůže adaptabilita z teplé a studené masáže, které výsledky v utahování a otevření pórů.

Sonický Vibrační Masáž

Vysoká frekvence vibrací na 8200 krát za minutu, aby stimulovat kožní buňky a podporuje krevní oběh prožít únavu a omladit pleť

Sexy Masáž:

Otevírá póry pro hloubkové čištění a také opravy poškozených kůži. To je ideální pro použití jakékoliv lokální léčby, jako to zvyšuje rychlost absorpce pro maximální užitek.

Studené Masáže:

Detoxikuje a shrinkes póry. Jak jsme věku, naše kůže ztrácí více vlhkosti a stává dehydratovaná výsledné viditelné vrásky. Chladová terapie zmenšuje póry a stimuluje produkci kolagenu.

Červené/Modré Světlo Terapie:

Podporuje krevní oběh a koláž regeneraci, zvýšit pružnost pokožky. Červené světlo také opravy poškozené kůže a snižuje výskyt jemných linek a vrásek.

Jak používat

Hluboké Čištění Pórů: Umyjte si obličej s vodou a aplikovat obličejové čistící prostředek. zapněte zařízení a aktivovat topení a režimu vibrací. Masáž obličeje důkladně, teplo otevře ucpané póry pro hluboké čištění k odstranění nečistot a špíny. Omlazení Pleti: Po očištění svou tvář. Aplikovat své preferované lokální (krém, sérum,atd.) na kůži. Zapnutí tepelného režimu na komfortní úroveň, pak aktivujte sonic vibrace a červené nebo modré LED světlo režimu. Masáž důkladně v kruhovém pohybu 5-6 minut. Obnovu Pleti: Po otevření pórů pro absorpci produktů péče o pleť. Je čas zmenšit póry na zámku v vlhkost a zvyšují pružnost. Zapněte studené masáže a vibrací spolu s červenou LED světlo režimu. Masáž ven na tváře, bradu a čelo po dobu 5-6 minut. Produkt používat denně. Vaše pleť začne objevovat čistší a svěží přes prvních několik použití. Do 3 týdnů byste ještě začít vidět těsnější kůže a snížení vrásek.

Štítky: kryoterapie obličeje, tuk freez, lipolise, tvář kladivo, ultrazvuk obličeje zvedání stroje, studené a teplé kladivo, nuskin galvanic spa, ultrazvukové čištění stroje průmyslu, tělo kryoterapie, nohy hřebík.

Výrobní proces Stroj Vyrobený
Feature3 Zvedání Utahování
Feature5 Horké, Studené Kladivo
Led Maska Na Obličej Světelná Terapie Ano
Standardní Napětí 220V
Značka tinwong
Funkce 6 Ultrazvukové Kryoterapie
Napájecí Zdroj elektrické
Funkce 1 Krása zařízení
Materiál Plastové
Funkce 2 Proti Stárnutí Obličeje
barva Bílá
Typ Led Maska Na Obličej Světelná Terapie
Feature4 Oční Péče O Kůži Obličeje Nástroje
Funkce Hot & Studené Masér

Přidat recenzi

Ultrazvukové Kryoterapie Krása Zařízení LED Teplá Studená Kladivo Obličeje Zvedání Zpřísnění Vibrační Masážní strojek na Obličej, Tělo Lázeňské Nástroje

Doplňující informace

Cena:797.53 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w11050

Recenze: