Popis:

*[EXKLUZIVNÍ ALKOHOL PREP PODLOŽKY] Balení 100 unikátních alkohol ubrousky s dvou-vrstvou houbou, které jsou určeny především pro čištění. Tyto mohou být použity pro různé účely, jako jsou sterilizace předmětů, dezinfekce kůže, čištění ran, příprava před injekcí, elektronické dezinfekci, odstranění oleje z hřebíků, zahradnické atd.

*[F10QUICK DEZINFEKČNÍ] Naše prep podložky byly nasycené s 70% isopropyl alkoholu, který z nich dělá vynikající a velmi dobré antiseptické.

*[Sterilní a nebude Vyschnout] Každý alkoholem je uzavřena v pytlících, takže zůstanou jak vlhký a sterilní, když je potřeba.

*[Individuální a Pohodlné] Jednotlivě balené a snadno se odtrhnout. Alkohol ubrousky jsou užitečné mít v kabelce, než s lahví nebo sprej kontejnery.

*[Vysoká Účinnost Dezinfekce] Alkohol prep podložky jsou nasycené s 70% isopropyl alkoholu. Rychlé, efektivní, zabije více než 99,9% bakterií.

*[Kde Můžete Používat] Alkohol prep podložky jsou použít pro všechny účely dezinfekce, jako příprava před injekcí, elektronické dezinfekci, odstranění oleje z hřebíků, zahradnické atd.

*[MALÉ A LEHKÉ] Naše prep podložky jsou non-tkané a světlo. Tyto jsou srovnatelně lepší, než jakékoli prémiové tkané alkoholem.

Specifikace:

Velikost balení:10.5*5.3*5.3 cm/4.13*2.09*2.09"

Barva:Bílá

Materiál:šetrné k Životnímu prostředí papír, hliníková fólie + non-tkané tkaniny

Země/Region Výroba:Čína

Typ pleti:Všechny typy pleti

Velikost Typ:Plné velikosti

Množství:100 kusů/box

Doba použitelnosti:5 let

Obsah balení:

100 ks/box Alkoholu Podložky

Štítky: děti venkovní houpačka, taška jednotka, otevřené wc, sterilizátor pro telefon, alkohol vatovým tamponem, box do auta, huawei mate 7 sim zásobník, alkohol tampon, tkáně roleta, dezinfikovat.

Typ Položky Vatovým Tamponem
Číslo Modelu Bavlna List První Pomoc
Množství 100 Ks
Materiál Non-Tkané
Velikost 48mm X 48mm
Původ KN(Původu)

Přidat recenzi

100ks Jednorázové Zdravotnické Sterilizace Alkoholu Dezinfekce Bavlna Nouzové Čisté Sterilizace Bavlny List První Pomoc Ubrousky

Doplňující informace

Cena:96.58 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w11034

Recenze: