FUEATURES: 1. To může zlepšit brightless rtu a kůže, aby se do rtu a kůže více jasné. 2. Příroda pigmenty rostlinného materiálu přichází z Koreje. 3. Naneste na rty, dvorce a vnější stydké pysky, lokty a další části. 4. Po použití 7 dní , nudné barvy slábnout, po jednom měsíci vaše rty a pleť obecně kouzelná růžová. 5. Denní udržitelného použít pro rty a pleť ošetřovatelství, to může udržet vaše rty a pleť svěží, stejně jako dítě. INGREDIENCE: 1.Přírodní rostlinné-oxidanty: Cherry Pink-Podstata 2.Gel prášek: Přírodní opravy esence 3.Gel voda: Destilovaná Voda, borneol 4.Přírodní Orientální Třešeň pigmenty POUŽITÍ: Hlavně aplikovat na rty, prsní dvorce, loket, denní ošetřovatelství a další díly nutné k udržení sanguineness. Použít jako lesk na rty každý den, 2 až 3 dny. Před použitím Vyčistěte mdlou pleť část, a pak aplikovat tenkou vrstvu na, použijte tampón, 1 nebo 2 krát denně. Prosím, nepolykejte, zakázáno dát do očí, nechci ho používat na celé tělo, kůže. Pozor: udržovat ve vhodném stavu:15°C až 26°C. Lidé, kteří mají kožní onemocnění, kožní pravidelné kožní alergie nebo citlivé, don\ \ 't být povoleno ji používat.

Štítky: růžovka kůže, rty růžové, prázdné vaginální tobolky, tělo splash victoria secret, bodi krém, tělové mléko pro muže, ženy vaginální tobolky, tajemství victoria, nivea tělové mléko ženy, essence lip.

Číslo Osvědčení 20190318
Funkce bělení
Pohlaví Žena
vůně no
Certifikace GZZZ
Země/Region Výroba Čína
Typ Položky Krém
GZZZ YGZWBZ
NET WT 30g
Značka LANBENA
Složka Cherry Pink-Esence
Číslo Modelu ht502
Použití Tělo

Přidat recenzi

Ženy Vaginální Rty Soukromé Části Růžové Podpaží, Intimní Bělení Tmavé Bradavky Bělící Krém Péče O Pleť Tělo Bělící Krém

Doplňující informace

Cena:65.01 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w11028

Recenze: