Velikost: jak je znázorněno na obrázku

Soukromí Všech Obalů Jsou Pečlivě Zkontrolujte, Zda Non-Destruktivní. Pozemek Je Neprůhledné A Nenecháme Žádné Citlivé Informace Na Obalu, Že Lépe Chránit Vaše Soukromí! Jsme obvykle označit položku jako "Hračky a Kovové Řemesla". Zásilka obecně platí, že používáme China Post AIR Mail nebo ePacket, aby loď. Pokud vaše objednávka více než 2KG, to jen může loď přes EMS,DHL. Dodací lhůta China Post AIR Maill: Obvykle 10-30 pracovních dnů. (V některých vzdálených oblastech může být prodloužena) EMS/DHL:3~7 pracovních dní, což závisí na zemi, dodáno. Vážení zákazníci, vezměte Prosím na vědomí, nejsme zodpovědní za žádné vlastní cla nebo dovozní daně ,tyto poplatky nejsou zahrnuty do ceny zboží a přepravní náklady. Prodávající nemá žádnou kontrolu nad celní poplatky, případné celní poplatky, kupující je odpovědný. Ale uděláme, co bude v našich silách, aby se zabránilo cla pro vás. Záruka & Návrat Politiky Obvykle položky, které nejsou vadné, jsou 100% zbrusu nový a my zkontrolujte, zda je pečlivě před odesláním. Pokud nejste spokojeni,přijímáme žádný důvod k návratu do 10 dnů!, ale budete muset zaplatit přepravní náklady. Záruka nezahrnuje: nehoda, lidská chyba nebo nesprávného použití. Zpětná vazba Vážení zákazníci, vážíme si vaši laskavou spolupráci s námi, pokud jste spokojeni s našimi položky a služby, prosím, zanechte nám pozitivní zpětnou vazbu. Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu, budeme řešit všechny problémy uspokojivě. Vaše pozitivní zpětná vazba bude vysoce ocenil. Kontaktujte nás, My vám odpovíme na vaše dotazy, jak okamžitě, jak je to možné. Nicméně, prosím, na vědomí, že máme 12-16 hodin časový rozdíl se Západní Evropou a 10 hodin časový rozdíl s USA, Proto. Doufám, že se můžeme postavit dobrý a dlouhodobý obchodní vztah s vámi, děkuji!

Štítky: moje sexuální hračky, e stim, elektro, uretrální katétr, sex hračka, sex stroker, sex šok, urethr, elektrický uretrální zvuk, uretrální zátky nastavit.

Materiál Z Nerezové Oceli
Sexuálně Sugestivní No
Číslo Modelu S930
Značka K XINGKYUNB
Typ Položky Katétry A Zvuky
Obscénní Obrázek No

Přidat recenzi

Elektro Šok Uretrální Zvuk Electro Sex Hračky Pro Muže, Penis Plug Příslušenství Sex Výrobků Z Nerezové Oceli Uretrální Dilatátor

Doplňující informace

Cena:141.23 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w10961

Recenze: