Poznámka: Rychle dodání do 24 hodin Způsob Použití 1 .Otevřete masky. 2 . Bílá tvář masky na obličej, nos pás v horní části. 3 . Zavěsit na ucho. 4 . Upravit maskse velikost, bude provedeno podle masky, kompletně pokrýt nos a ústa. 5 . Použijte obě ruce k regulaci závazné nosu nosu na obou stranách masky. Vlastnosti: 1. Z životního prostředí materiál, odolné proti vlhkosti, nedráždivé, měkké a pohodlné. 2. Prodyšný materiál a roztomilé vzory, který dělá to užitečné a módní. 3. Speciální 3 vrstvý non-tkané design, poskytuje ochranu proti prachu, výfukových plynů automobilů, pyl, atd. 4. Perfektní design, když budete nosit to , že se vejde bez problémů do vaší tváře. Pružná ušní smyčka, snadno se nosí a žádný tlak na uši. Vzhledem k odlišné výrobní šarže, vzhled a balení box bude mírně lišit. Prosím, nedělejte objednávku, pokud si mysli, díky Balení: 1KS/2KS/5KS/10KS/20KS/30KS/50KS(S Box)/100KS( S Box) Prosím, laskavě uvést: · Uveden výrobek je vyráběn a distribuován v zahraničí a podléhá zákonům své země původu. · Můžete si koupit výrobky pouze pro osobní použití.

Štítky: maska na obličej s zuby, tvář zdravotní maska, odstraňte masku, lékařské istrument, maska na obličej surgic, maska na obličej pro virus, maska ústa, držák maska na obličej, ffp2mask, maska zdravotník.

Typ Položky Masky
Značka NoEnName_Null
Provádění standardní číslo 20182142581
Životní cyklus Jeden čas
Původ Čína Pevniny
Materiál Non Tkané
Funkce Lékařské
Množství 50ks

Přidat recenzi

3-Vrstva Jednorázové Lékařské Masky Non-tkané Dospělé Chirurgickou Masku Proti Prachu Prachotěsný Ochrana Maska Modré Lékařské obličejová Maska

Doplňující informace

Cena:108.41 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w10772

Recenze: