Ultrazvukové Čističe 10L Čištění Šperků Silné Digitální Vana Tank Měřič Tepla

ÚVOD:

Ultrazvukový čistič je mikroprocesorem řízené zařízení, které využívá ultrazvukové nebo vysokofrekvenční zvukové vlny k čištění šperky a jiné jemné prádlo. Ultrazvukové čištění je založen na kavitační účinek způsobený vysokofrekvenční ultrazvukové vlny vibrací signály v kapalině. Mikroskopické bublinky, které rozšiřují a rychle zhroutí způsobit kavitaci, která vytváří efektivní čištění akci na povrchu objektu, který je vyčistit. Navíc, bubliny jsou dostatečně malé, aby pronikly i mikroskopické trhliny, jejich čištění důkladně a důsledně.

Vysoká účinnost šetří čištění rozpouštědla, tepelné energie, práce a práce!

Čtyři sady vestavěné výkonné převodníky mohou posílit ultrazvukový výkon a vynikající čisticí výsledek. To je využití digitální program, ve ultrazvukový čistič pro ovládání jednotky, v závislosti na množství a stav položky, které mají být čištěny, aby si vybrat pracovní dobu cyklu. Jako výsledek, to je více pohodlnější a efektivnější než ruční mytí, parní čističe, vysokotlaké vodní proudové čištění nebo jiné stroje. Pokročilé Kartáčované Nerezové Oceli na Čištění Nádrže, aby se zabránilo korozi vodní skvrny a udržet tank hledá vždy nové.

(Pro srovnání, běžné nerezové oceli na čištění nádrží bude špinavé žluté korozi vodní skvrny na povrchu po dlouhou dobu používání, a je těžké být odstraněny.)

Použití Profesionální Použití: Lékařské a Zubní Kliniky, Tetování, Obchody, Vědecké Laboratoře a Golfové Hole. Klenotnictví, Optiky, Hodináře, Starožitnostmi a Elektroniky Workshopy atd. Osobní nebo Domácí Použití: Šperky: Náušnice, Náhrdelník, Prsteny, Náramky a Diamanty. Brýle a Hodinky: brýle, sluneční Brýle, Optické Čočky, Kontaktní Čočky, Příslušenství, hodinkové Řetízky a Vodotěsné Hodinky. Komodity: Tetování, Zbraně a Trubky, Elektrický holicí Strojek Hlavy, Žiletky, zubní Protézy, Hřebeny a zubní Kartáčky. Psací potřeby: Pero-hlavy, Tiskárny-hlavy, Inkoustové Kazety a Těsnění. Kovové Výrobky: Starověké Mince, Odznaky, Ventily, Stroj Trysky, elektronické Součástky a Mechanické Díly. Kovové Nádobí: Vidličky, Nože, Lžíce a Další Drobné Silverwares atd.

RYSY: Odolná konstrukce z nerezové oceli. Ultrazvukové čištění a topení mohou pracovat současně. Vysoká účinnost čištění pro teeny blot částice. Ideální pro čištění longhole, finedraw a úkryt z kusu část nebo obrobku, není třeba se dotknout čistící kapaliny do vašich rukou. Velký digitální časovač a ukazatel teploty pro přesné umýt času a teploty. CE, FCC a RoHS Schválen. Vestavěný Výkonný Převodník může posílit ultrazvukový výkon a vynikající čisticí výsledek z Nerezové oceli čištění koš pro čištění některé malé předměty, které potřebují méně tření, může snížit tření mezi malé objekty a nádrže. Z nerezové oceli utěsněné víko s rukojetí, aby se zabránilo vody teplo z rozptylující. Kanalizace s regulací Průtoku Ventilem pro snadné čištění a oplachování Protiskluzové gumové nohy. Používejte pouze vodu z kohoutku pro všeobecné čištění, můžete také přidat 5-10 ML saponátu do vody, aby posílily umýt výsledek, když je potřeba. Uložit čištění rozpouštědla, tepelné energie, práce a práce.

Specifikace

Materiál nádrže: Nerezová Ocel SUS304

Topný Výkon: 250W

Ultrazvukový Výkon: 240W

Frekvence: 40kHz

Napájení: AC220V 50Hz

Objem nádrže: 10 L (2 1/2 galon)

Nastavení času: 1 - 30 minut (LED Digitální Displej)

Nastavení teploty: 0-80 stupňů Celsia

Snímač Množství: 4 sady

Velikost nádrže: 12"×9 1/2"×6" (L x W x H)

Ultrazvukový Čistič Velikosti: 13"×10 1/2"×10 1/2" (L x W x H)

Obsah Balení

1 x Ultrazvukový Čistič

1 x Čistící Koš

1x kryt z Nerezové oceli

1 x Návod k použití

Štítky: čistič ultrason, ultrazvukový čistič vyhřívaná průmyslové, VEVOR, zařízení rack sada, čistič ultra sonic, laserové vevor, digitální ultrazvukový čistič ultra, cj0618 soustruh, soustruh vevor, pro soustruh kov.

Ultrazvukový Výkon 240W
velikost nádrže 12 x 9 1/2 x 6 palců
Napájení 220V-240V(EU), 110V-120V(USA)
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Topný Výkon 250W
Číslo Modelu JPS-40ACSBQXJ0001V2
Kapacita Nádržky Na 10 L
Značka VEVOR
Ultrazvukový Čistič Velikosti 13 x 10 1/2 x 10 1/2 palců
Položka ultrazvukový čistič 10l

Přidat recenzi

Ultrazvukové Čističe 10L Čištění Šperků Silné Digitální Vana Tank Měřič Tepla

Doplňující informace

Cena:2 392.59 Kč

SKU: w10729

Recenze: