Medikované lázeň má dlouhou historii a magický účinek. S vývojem a šíření Čínské medicíny, medikované koupel má také upoutal pozornost Čínských a zahraničních lékařských kruzích. V mateřské měsíce po porodu medikované koupel, zábal nebo koupel může odstranit všechny druhy gynekologických onemocnění, jako je nachlazení, bolesti hlavy, slabé křídlo, slabost končetin, necitlivost bolesti kloubů, poporodní městnání a bolest břicha způsobené chladem. Vězení je zdraví životě ženy. Kromě stravy, očista těla je také klíčovou otázkou v těchto 6-8 týdnů. Odborníci zdůraznil, že "vzhledem k velkému množství pocení během porodu, poporodní lochia a rozlité mléko může kontaminovat pokožku a stát se špinavé a zápach je nepříjemný, takže matka nepříjemné a duševně méněcenní. Dlouhou dobu nahromadily na kůži a sliznice. Bakterie mohou využít, což způsobuje vyrážky, gynekologické záněty, a dokonce i infekce v kůži dítěte. Po narození, pomocí Hong Kong Ai Ni bylinná léčivá koupel sáčku, aby se vykoupat v čase, s aktivní a qi; zmírnit únavu, takže matka může udržovat příjemnou náladu; může také podporovat hojení ran, aby se zabránilo infekci. Pleť je čistá a čisté, prohloubit mateřské spánek, zvýšení chuti k jídlu, a aby barva vypadat lépe. Proto, vykoupání v měsíci je velmi prospěšné pro zdraví matek.

Štítky: koupel perličková spa, medicína články, nohy prášek, vypadávání vlasů šampon, koupele bylinné, látkový sáček, muž medicíny, růst vlasů šampon, umění medicíny, koupel bomba kit.

Číslo Modelu Pro ženy
NET WT 30g
Množství 6 druhů
Typ Položky Vana
Složka Čínské bylinné medicíny

Přidat recenzi

Koupel & Sprcha Čínské Bylinné Medicíny Pelyněk Koupel Nohou Tašku Poporodní Šampon Vana Uzené Odpařování Potu Balíček Pro Ženy

Doplňující informace

Cena:74.77 Kč

Kategorie:obchod

SKU: w10722

Recenze: