Zbožňujeme dámské tuniky!

Elegantní tunika

 

Znáte to – pořád ta samá rutina opakující se stále dokola. Tričko s krátkým rukávem, s dlouhým, s výstřihem či bez? Co dělat, když už nás nebaví klasická trička a tílka a bezmezně prahneme po nějaké změně? Přesně v takových případech sáhneme do skříně po tunice, což je ve své podstatě taková speciální dámská halenka.

 

Hra tvarů a barev

Tuniky jsou oblíbené, protože je můžeme nosit hned trojím způsobem. Koupila jste si nové kraťasy a nevíte jakým oblečením je ideálně doplnit? V takové situaci je nejlepší obléknout tuniku volnějšího střihu a zkombinovat ji s páskem. Pásek můžeme buď vystavit na obdiv celému světu, nebo jednoduše vykasáme trochu látky přes něj a dosáhneme tak nabíraného vzhledu. Takový look působí doslova bohémsky a svěží styl ještě více podpoříte obutím gladiátorek nebo nízkých elegantních tenisek.

 

Plážová tunikaRomantická diva

Pokud ale jdete na rande a chcete působit dokonale žensky, delší tunika může v některých případech zastat i roli klasických šatů. Jednoduše k ní zvolte legíny, nebo neprůhledné punčochy obohacené černými lodičkami a můžete vyrazit. Skvělým doplňkem budou navrstvené náramky nebo menší strukturované psaníčko. Třetí příležitost, u které by tunika neměla chybět, je relax u vody. Není nic efektivnějšího, než přes plavky hodit dámskou tuniku v pestrobarevných odstínech a zaručeně budete považována za královnu všech moří. Schválně, na kolik dalších příležitostí ke kterým využijeme tuniku přijdete, protože možností je opravdu nespočet. A nejlepší na tom je, že široký sortiment těchto módních kousků, je opravdu neomezený.