Už jste vyzkoušela plážové tuniky?

Letní tunika

 

Vyrážíte k vodě, nebo se chystáte na letní dovolenou? Zabalila jste si plavky, ručník i kosmetiku a máte konečně pocit, že už Vám nic ke spokojenosti nechybí? Omyl. Pokud se zrovna necachtáme ve vodě, neměly bychom zapomínat na nezbytné doplňky, které báječně doladí náš plážový outfit a zároveň nás chrání před zrádnými slunečními paprsky. Určitě sem patří i tolik opomíjený klobouk a sluneční brýle, ale momentálně je řeč o něčem jiném.

 

Plážová tunikaLetní mámení

Ideálním oblečením, které si můžeme vzít k vodě, jsou nepochybně tuniky. U vody kromě opalování na lehátku a plavání také podnikáme nejrůznější výpravy, ať už se jedná o procházky po pláži, nebo vysedávání u plážového baru. K takovým příležitostem nám ve výbavě nesmí chybět kousky, které ledabyle přehodíme přes plavky. Mohou to být kraťasy, trika nebo šaty, ale nic nám neudělá takovou službu, jako právě tuniky. Kromě toho, že si je můžeme vzít i přes mokré plavky které díky tunice ze správného materiálu nenásilně vyschnou, jsou fantastickým parťákem pro doladění celkového looku.

 

Tuniky vypadají parádně v pestrobarevných odstínech a vyztužené gumičkou u prsou. Vsaďte na střední délku a objemnější tvar, dokážete tak skvěle zakamuflovat případné nedostatky a budete se cítit sofistikovaně a sexy! Jestliže Vám plážová tunika ještě v zavazadle chybí, rychle to napravte, jelikož se ochuzujete o skvělou příležitost zazářit!