Nebojte se obléknout tuniky k legínám

Tunika a legínyVíce, je někdy méně. Toto pravidlo platí i v módě, a proto se nebojte zapomenout na kraťasy a k tunice delšího střihu oblékněte pouze stylové legíny. Kombinace na první pohled naprosto jednoduchá, avšak nesmírně účinná.

 

Tuniky jsou skvělé zejména v tom, že umí dokonale nahradit standardní šaty ať už jdeme na večírek, nebo jen na příjemnou letní procházku. A čím jiným je doplnit než našimi milovanými legínami? Tyto dva zdánlivě nesourodé kousky se totiž skvěle doplňují a zaručí, že každý outfit bude vypadat opravdu šik.

 

Jděte na to strategicky

Pohrajte si s optickými klamy a oblékněte tuniku s výstřihem do V a širokými rukávy, která Vaší siluetě ubere až několik centimetrů do šířky. Tunika v tomto provedení v kombinaci s legíny navíc odvede pozornost od většího bříška a Vaše postava bude vypadat i o něco delší. Tyto dva kousky si jdou ruku v ruce hlavně díky jejich zeštíhlujícím efektům a viditelně lichotivým schopnostem. Chcete-li ještě více zamaskovat nedokonalosti a vyzdvihnout při tom své ženské tvary jako jsou prsa a zadeček, pořiďte si tuniku s velkým výstřihem, který následně nechte rafinovaně sklouzávat z jednoho ramene.

 

 

Barevná tunika

Osmělte se a buďte barevná!

Mixování barev je jen a jen na Vás, ale měla byste se vždy zaměřit na jeden odstín, který bude v outfitu perfektně ladit. Pokud tedy obléknete barevnější tuniku, legíny vybereme v tlumenějším tónu. Jinak by totiž celý vzhled mohl působit přeplácaně a nevzhledně. Velmi efektní je také volit kousky stejného odstínu, které zajistí nepřerušovanou linii těla, zmírní kontrast a odvedou tak pozornost od těch partií, které chcete skrýt. Tak vyzkoušejte různé druhy tunik a uvidíte, že za chvíli na ně už nedáte dopustit a vaše oblečení bude pestřejší.