Módní inspirace – letní tuniky

Společenská tunikaInspirujte se svěžími a vzdušnými materiály, které v létě oceníte ze všeho nejvíc a zahalte se do trendy letní tuniky! Volná tunika je skvělou alternativou klasického trička a pokud zvolíte vhodné doplňky, promění Vás v tajuplnou bohyni. Tento kousek oblečení je naprosto nepostradatelný jak během letní dovolené, tak při obyčejných výletech ve městě.

 

Zajistěte si obdivné pohledy

Tuniky udělají v našich outfitech spoustu parády, protože je můžeme nosit jak místo tílek, které jsou někdy poněkud fádní, tak místo minišatů. Na léto je dámská tunika všestranným společníkem každé moderní ženy a pokud si s ní trochu pohrajete, dokáže obyčejný look proměnit v opravdový zázrak.

 

Tunika s legínamiLežérně šmrncovní

Při slunečných dnech vybírejte různobarevné materiály a přidejte buď denimové šortky a nízké tenisky, nebo podkasejte větší tuniku páskem a dosáhněte stylového vzhledu! Velmi nevšední avšak oblíbenou kombinací je tunika spolu s legínami, které mohou být v létě klidně křiklavě barevné a nikdo nebude mít s tak vesele hravou kombinací sebemenší problém. Naopak! Zazáříte. Dejte si pozor na kombinaci s průhlednými silonkami, mohla byste působit spíše lacině. Tuniky, ať už je zkombinujeme jakkoli, vyvolávají perfektně pohodový dojem. Poté už jen nasaďte sluneční brýle a vyrazte ven inkognito – jako tajemná kráska!

Neodolatelná budete, pokud ozvláštníte tuniku výrazným šperkem na delším řetízku, nebo kabelkou se zdobeným kovovým popruhem. Vydejte se na lov včas, ať Vám ty nejlepší kousky neutečou před nosem, protože kdo letos nevlastní tuniku, jako by nebyl.