Letní senzace – bílé tuniky

Letní tunikaJediný pohled na Vás může být výmluvnější, než tisíce slov! Oblékněte se do bílé barvy a nechte za sebe promluvit něžnost a  nekonečnou romantiku! Co zkusit tuniky nebo trička v různých odstínech bílé? Na léto ideální parťák, který Vás zaručeně nezklame, protože klíčovým prvkem letošní sezóny, je právě bíla!

 

V každém věku

Zahrajte si na vílu a ke každému outfitu přiberte bílou tuniku! Můžete si ji vybrat ve všech nekonečných podobách, čistě bílou počínaje a ozvláštněnou různými krajkami, cvočky či jemnými potisky konče. Tento oblíbený kousek oblečení je vhodný opravdu pro všechny věkové kategorie i typy postav. Zkrátka a řečeno, bílá tunika je zde pro každou z nás. Bílá barva zaručí svěží a mladiství vzhled a zároveň působí neuvěřitelně svůdně.

 

Tunika

Rychlé typy

Stále nevíte, jak tuniku nosit? Zapomeňte jednou na fádní a jednoduché šaty a nahraďte je právě tunikou, která ideální alternativou hlavně v horkých letních dnech. Zaručí nám neocenitelné pohodlí a budeme se cítit lehce a vzdušně. Tuniku skvěle doplníte páskem a botami na klínku, ale můžete obout i obyčejné žabky či baleríny. Fantazii se meze opravdu nekladou! Jako báječný doplněk nám poslouží i větší kabelka, kam se nám vejdou všechny dámské nezbytnosti, zejména pokud vyrážíme k vodě. Oblékání je také styl umění, tak si s ním potykejte!